اعتبار لازم برای صدور کارت‌ شناسایی اعضای شوراها، پیش‌بینی شده است

محمدرضا صمیمی مدیرکل دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستا وزارت کشور که در جلسه هم‌اندیشی با اعضای شورای عالی استان‌ها، شرکت کرده بود، گفت: اعتبار لازم برای صدور کارت شناسایی اعضای شوراها، پیش‌بینی شده است.

۲۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸

استفاده از فاضلاب شهری برای استفاده در صنعت‌ مورد توجه شهرداری‌ها قرار گیرد

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای عالی استان‌ها در مورد برگزاری جلسه این کمیسیون، بیان کرد: استفاده شهرداری‌های کشور از فاضلاب شهری برای استفاده در صنعت و گسترش فضای سبز شهرها، و کسب درآمد پایدار از این طریق، مورد تاکید اعضای کمیسیون عمران و حمل‌ونقل بود.

۲۰:۱۴ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸

همکاری شورای عالی استان‌ها و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به حل مشکلات شهرها و روستاها منجر می شود

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با بیان اینکه بسیاری از مشکلات موجود شوراها، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با تعامل برطرف می شود گفت: همکاری شورای عالی استان‌ها و سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌ها می تواند به حل مشکلات شهرها و روستاها کمک می کند.

۲۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸

اعتبار بخشی و هویت بخشی به شوراها باید در اولویت کار شورای عالی استان ها قرار گیرد

غلامی با بیان اینکه از نظر ما یکی از مهمترین کارهایی که ما می توانیم انجام دهیم اعتبار بخشی و هویت بخشی به شوراها و به ویژه شورای عالی استان هاست گفت: در همین رابطه از وزیر محترم کشور و استانداران محترم انتظار داریم که بستر فعالیت و خدمت رسانی بهتر شوراها را فراهم کنند.

۱۶:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸

به دنبال اصلاح ساختار اداری شورای عالی استان‌ها و شورای استان‌های کشور هستیم

رئیس کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه شورای عالی استان‌ها با اشاره به جلسه این کمیسیون، گفت: به دنبال اصلاح ساختار اداری شورای عالی استان‌ها و شورای استان‌های کشور و همچنین گرفتن ردیف بودجه مستقل برای شورا هستیم.

۱۵:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸

کلیات 8 طرح در دستور کار کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی به تصویب رسید

رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی گفت: در این جلسه 9 طرح در دستور کار این کمیسیون بود که کلیات 8 طرح تصویب شد و یک طرح برای اصلاحات بیشتر به جلسه بعدی موکول شد.

۱۵:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸

کلیات 8 طرح در دستور کار کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی به تصویب رسید

رئیس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی گفت: در این جلسه 9 طرح در دستور کار این کمیسیون بود که کلیات 8 طرح تصویب شد و یک طرح رد شد.

۱۵:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸

کلیات 7 طرح در جلسه کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری و روستایی تصویب شد

رئیس کمیسیون سلامت و محیط‌زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان‌ها با اشاره به برگزاری جلسه این کمیسیون گفت: از ۱۰ طرح مربوط به دوره گذشته این شورا، کلیات ۷ طرح توسط این کمیسیون، تصویب شد.

۱۵:۲۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸

مدیریت کشت محصولات کشاورزی با کمک دولت و مجلس انجام شود

پرویز سروری رئیس شورای عالی استان‌ها، در جلسه کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی این شورا که با حضور دکتر مهاجر معاون زراعت وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد، بیان کرد:مدیریت کشت محصولات کشاورزی با کمک دولت و مجلس انجام شود.

۱۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸