در دیدار وزیر ارشاد با هنرمندان موسیقی چه گذشت؟/ تهیه‌کننده موسیقی: اولین بار است که دیدار رودررو با وزیر رخ می‌دهد!

دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با جمعی از خوانندگان و تهیه کنندگان موسیقی کشورمان دیدار کرد.

از نوازندگان خیابانی حمایت کنید/ باید به داد موسیقی و شعر رسید

مرتضی امیری اسفندقه ـ شاعر ـ در مراسم تودیع و معارفه مدیر دفتر شعر، موسیقی و ترانه صداوسیما درباره حمایت این سازمان از نوازندگان خیابانی خطاب به علیرضا قزوه گفت: از شما می‌خواهم که استعدادهای موسیقی کنار خیابان را شناسایی و از آنها استفاده کنید. چه خوب می‌شود اگر این نوازندگان از قلب خیابان به تلویزیون بیایند. ای کاش بتوانیم این نغمه‌های سرگردان و مقامات گمنام را شناسایی کنیم.

۱۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲

معاون هنری: موسیقی از دغدغه‌های اصلی نظام است

محمود سالاری، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد اله یاری فومنی، سرپرست دفتر موسیقی، از دبیرخانه جشنواره موسیقی فجر بازدید و در بخشی از جلسه هیات انتخاب آثار و گروه های سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر شرکت کردند.

۱۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۸

ماجرای نجات چکناواریان از مرگ

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در آخرین روزهای سال ۲۰۲۱ میلادی به دیدار لوریس چکناواریان، هنرمند پیشکسوت موسیقی رفت.

۱۴:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۸

نترسید و به خانه موسیقی انتقاد کنید

کامبیز روشن روان می گوید: «بعضی معتقدند که در خانه موسیقی باید تک صدایی باشد ولی نه باید چندصدایی باشیم. اهالی موسیقی را هر کجا که دیده‌ام از آنها خواهش کرده‌ام که حضور فعال و پرسشگری در خانه موسیقی داشته باشند. این خانه مال شما است و باید شما آن را حفظ کنید. نترسید، سوال کنید و انتقاد خود را انتقال دهید و هیئت مدیره هم قطعا انتقادهای شما را پاسخ خواهد داد.

۱۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۴