65 درصد وکلا و مشاغل پزشکی از ثبت نام در پایانه فروشگاهی امتناع کردند

طبق گزارش تفریغ بودجه سال 99 دیوان محاسبات 65 درصد وکلا و مشاغل پزشکی از ثبت نام در سامانه پایانه فروشگاهی امتناع کردند.

طرح بازآرایی مدیریت سهام عدالت/ هدف قانون‌گذار ماندگاری مردم در سهام عدالت است

سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت با بیان اینکه طرح بازآرایی مدیریت سهام عدالت توسط دولت و مجلس در حال اجراست، گفت: هدف قانون‌گذار و سیاست‌مداران ماندگاری مردم در سهام عدالت است.

۰۸:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۴

کلاهبرداری گسترده از طریق رمزارز جعلی/ افشای پشت پرده ماجرای کینگ‌مانی از زبان مالباختگان

در یکی از جدیدترین کلاهبرداری‌های صورت گرفته در بازار ارزهای دیجیتال، یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای با تبلیغ یک رمز ارز جعلی و تبلیغ خرید و فروش آن از طریق صرافی‌های غیرمجاز، باعث شده هزاران نفر از هموطنان سرمایه‌های خود را از دست بدهند.

۰۹:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۰

حقوق بازنشستگان به موقع پرداخت می‌شود/ شرکت‌های جدید تأمین اجتماعی وارد بورس می‌شوند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه افتتاح چهار مرکز توسعه نوآوری بخش تعاون با بیان اینکه شرکت‌های جدیدی از زیر مجموعه سازمان تأمین اجتماعی در بورس عرضه می‌شود، گفت:‌ ما از ابتدا تلاش کردیم حقوق بازنشستگان به موقع پرداخت شود که این ماه نیز از 21 شروع به پرداخت شده است.

۱۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۱

برخورد با گران‌فروشی پروازهای اربعین/‌ استقرار بازرس در فرودگاه و رصد میدانی دفاتر فروش

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه رفاه و آرامش زائران اربعین خط قرمز ما است، اعلام کرد: در راستای نظارت بر پروازهای اربعین بازرس ویژه در فرودگاه‌ها مستقر و بر عملکرد دفاتر فروش بلیت نیز نظارت می‌شود.

۱۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۰