سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
سعید آقاخانی:

شخصیت نورالدین خانزاده را خیلی دوست دارم

کارگردان سریال نون خ گفت: برای بخشی از سریال باید تا پایان سال به کردستان برویم و اصلا این سریال بدون کردستان نمی شود.

 شخصیت نورالدین خانزاده را خیلی دوست دارم

به گزارش خبرگزاری رکن چهارم ، سعید آقاخانی در حاشیه بازدید خبرنگاران از پشت صحنه فصل سه سریال نون خ که بازیگرانش با ماسک مقابل دوربین حاضر شدند،گفت: این سریال اولین کاری است که همه بازیگران در آن از ماسک استفاده می کنند‌ و یک شخصیتی هم داریم که درخلال قصه به کرونا مبتلا می شود.

وی ادامه داد: درباره پیش بینی انتخابات آمریکا و جشنواره فجر ما پیش بینی نکردیم و فقط برداشت مان از اتقاق را به تصویر کشیدیم. ما با خیلی ها در این سریال شوخی کردیم و حتی با وزیر جوان شوخی کردیم و بازخوردهایشان فوق العاده بود و مشکلی پیش نیامد. دقیقا از جاهایی که می ترسیدیم واکنش های منفی داشته باشیم خداراشکر واکنشی نداشتیم.

وی افزود: اما از جاهایی که نمی ترسیدیم و گفتیم به کسی بر نمی خورد واکنش هایی داشتیم که خیلی وقت ها دست و پایمان را می بندد و در فصل سه خیلی شوخی با ارگان ها نداشتیم.

وی ادامه داد: چند کاراکتر جدید داریم که از بندر ترکمن آمدند. قصه پتانسیل ادامه دار شدن را دارد اما برای ادامه کار باید ببینیم واکنش ها به فصل سه چطور است.

این کارگردان با اشاره به انصراف اکبر عبدی از حضور در این سریال بیان داشت: قرار بود آقای عبدی در سریال همراه ما باشد اما خب مشغله هایی داشتند که نشد.

وی در پاسخ به سوال فارس درباره اینکه با توجه به سختی هایی که در به تصویر کشیدن فصل سه داشتید آیا حاضرید فصل بعدی را هم بسازید؟ گفت: قطعا بله چون کاری است که همه گروه خیلی دوستش دارند. هم کاراکترهایمان را دوست داریم و من خودم نوری را خیلی دوست دارم و خیلی دلم می خواهد مدام پیش بچه های بازیگر باشم و تک تک بچه ها خیلی دوست دارند که این کار را بازی کنند اما باز هم می گویم بازخوردها مهم است و اگر خوب باشد به ما برای ادامه کار انرژی می دهد. 

وی افزود: کارهایی که قبلا خودم انجام داده بودم آپارتمانی بود و فضاهای تکراری و لو رفته بود. قرار گرفتن در فضای کارهای خارج از تهران را هم خودمان به واسطه بکر بودنش دوست داریم و هم برای مخاطبان جذاب هستند. فکر می کنم ۴۰ درصد از موفقیت این سریال به خاطر همین تغییر فضا است. همچنین کارهای اینچنینی از ظرفیت بالایی برخوردار است. 

وی ادامه داد: کارهای اینچنینی ریسک دارد و پر زحمت است و هزینه های مان خیلی بیشتر از کارهای دیگر است. برای مثال برای ساخت تیتراژمان دو بار گروه به کرمانشاه رفتند و در آنجا تصویربرداری کردند. به ظاهر کار کمدی است اما در باطن به اندازه کار تاریخی زمان و هزینه می برد. 

آقاخانی درباره انتخاب لوکیشن روستای سنجریان برای این سریال ادامه داد: این لوکیشن معرفی بخش لوکیشن روستا است. اینجا چون نزدیک تهران بود و رفت و آمد و دسترسی مان راحت از کرمانشاه بود اما سردتر از آنجا است. همچنین در فصل سه به گیاهان دارویی نیز ورود کردیم.

وی در پاسخ به سوال فارس گفت: ما کردستان هم می رویم و اصلا نمی شود که به آنجا نرویم. فضای خارجی مان و یکسری سکانس ها را باید در آنجا ضبط کنیم.

بنابراین گزارش، شقایق دهقان، هدیه بازوند، ندا قاسمی و ... از بازیگرانی بودند که امروز مقابل دوربین آقاخانی رفتند‌

پایان پیام/