سه‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱

آنچه ظریف درباره سفر «حاج قاسم» به مسکو گفته، واقعیت ندارد/ خطر اتصال نفوذی‌ها به بازیگران سیاسی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: گزارش سفر و مذاکرات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و آقای پوتین به عنوان یک سند نزد مراجع رسمی ثبت شده است. آنچه از آقای ظریف نقل شده، با واقعیت انطباق ندارد.

آنچه ظریف درباره سفر «حاج قاسم» به مسکو گفته، واقعیت ندارد/ خطر اتصال نفوذی‌ها به بازیگران سیاسی

به گزارش گروه سیاسی رکن چهارم، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ارتباط با فایل صوتی پخش شده از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، به این اظهارات واکنش نشان داد.

وی در صفحه شخصی خود در توئیتر با سه هشتگ «رای حلال، مرد میدان، پروژه نفوذ»، نوشت: «مردان میدان و مردان دیپلماسی هردو می‌توانند فرزندان غیور ایران باشند. آقای ظریف بیش از هر سیاستمدار دیگری ناظر به نقش بی‌بدیل حاج قاسم در پیشبرد استراتژی های ایران در مذاکرات مختلف بوده و عجیب است که ایشان حالا منکر حقیقتی شده که خود بیش از هر کسی بر آن واقف است».

رضایی در ادامه این پست آورده است: «گزارش سفر و مذاکرات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و آقای پوتین به عنوان یک سند نزد مراجع رسمی ثبت شده است. آنچه از آقای ظریف نقل شده، با واقعیت انطباق ندارد».

وی در پایان نوشته است: «بارها گفته ام، خطر اصلی زمانی است که نفوذی های بیگانه به بازیگران سیاسی وصل شوند و بازیگران سیاسی نیز برای اهداف خود از دولتمردان سوءاستفاده کنند».

پایان پیام/