چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۸
رئیس کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه شورای عالی استان‌ها:

به دنبال اصلاح ساختار اداری شورای عالی استان‌ها و شورای استان‌های کشور هستیم

رئیس کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه شورای عالی استان‌ها با اشاره به جلسه این کمیسیون، گفت: به دنبال اصلاح ساختار اداری شورای عالی استان‌ها و شورای استان‌های کشور و همچنین گرفتن ردیف بودجه مستقل برای شورا هستیم.

به دنبال اصلاح ساختار اداری شورای عالی استان‌ها و شورای استان‌های کشور هستیم

به گزارش رکن چهارم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، حمدالله بیگی رئیس کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه شورای عالی استان‌ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها با اشاره به برگزاری جلسه این کمیسیون در آستانه برگزاری سومین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها گفت: ابن جلسه با دستورکار بررسی طرح‌های پیشنهادی تشکیل شد.

وی افزود: در ابتدای این جلسه طرح تشکیل اتحادیه شهرداری‌های کشور و طرح اصلاح ماده ۱۷ قانون مدیریت خدمات کشوری بررسی شد و باتوجه به ایراداتی که وجود داشت بررسی بیشتر به جلسه آتی موکول شد.

بیگی ادامه داد: در همین راستا کارگروهی از اعضای کمیسیون برای تشکیل شد تا طرح‌های پیش گفته را بررسی و رفع اشکال کنند تا در جلسه آتی مورد بررسی قرار گیرد.

رئیس کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه شورای عالی استان‌ها تصریح کرد: همچنین در راستای بررسی ساختار اداری شورای عالی استان‌ها و ردیف بودجه مستقل برای این شورا از معاون امور اداری و مالی شورای عالی استان‌ها در کمیسیون حضور یافت و در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد.

وی افزود: قرار بر این است در سازمان امور اداری و استخدامی کشور جلسه ای با نظارت کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه تشکیل شود تا ساختار اداری این شورا مورد بررسی قرار گیرد.

بیگی اضافه کرد: هدف از تشکیل این جلسه اصلاح ساختار اداری شورای عالی استان‌ها و شورای استان‌های سراسر کشور است که امیدوارم زودتر انجام شود.
پایان پیام/