حاشیه نشینی معضل مشترک تمام شهرهای بزرگ کشور است

عبدالرزاقی با بیان اینکه حاشیه نشینی معضل مشترک تمام شهرهای بزرگ کشور است گفت: حل معضل حاشیه نشینی باید جزو برنامه های اصلی دولت ها باشد.

پر آب ترین استان ایران در حال نابودی است / خواهان محاکمه مسببان بحران کم‌آبی خوزستان هستیم

سیلاوی با بیان اینکه استان خوزستان به عنوان یکی از پر آب ترین استان‌های کشور در حال نابودی است گفت: انتقال غیرکارشناسی آب از سرشاخه‌های کاورن سبب خشک شدن استان شده است و زندگی مردم استان در حال نابودی است.

۱۵:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷

مردم سیستان و بلوچستان 500 سال پیش از مردم امروز زندگی بهتری داشتند / اطلاعات درستی به وزیر بهداشت نمی‌رسد

سارانی با بیان اینکه مردم سیستان و بلوچستان 500 سال پیش بهتر از مردم اکنون زندگی می‌کردند گفت: آنموقع اگر برق نبود لااقل آب بود، هوا خنک تر بود و ویروس کرونا هم نبود. آنموقع اگر وسیله نقلیه نبود لااقل کشاورزی رونق داشت و مردم وابسته شهرها و روستاهای دیگر نبودند. می‌توانستند زندگی خودشان را تامین کنند.

۱۵:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۵

قانون در حوزه برخورد با چاه‌های غیر مجاز ضعف دارد

شهیدی با اشاره به برداشت بی‌رویه از آب‌های زیر زمینی در استان مرکزی گفت: قانون در حوزه برخورد با چاه های غیر مجاز ضعف دارد و لازم است این ضعف برطرف شود تا مورد سوءاستفاده سودجویان قرار نگیرد.

۱۴:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۴

نابودی جنگل‌های زاگرس در سایه بی‌تفاوتی دولت / نیروهای خودجوش مردمی با دست خالی به جنگ آتش رفته‌اند

قاسمی با اشاره به آتش‌سوزی جنگل‌های شته کوه زاگرس در شهرستان‌های ارسنجان، سعادتشهر و مرودشت استان فارس گفت: تا این لحظه اقدام قابل توجهی از سوی دولت برای مهار اتش انجام نشده است و تنها مردم با دست خالی به مبارزه با آتش برخواسته‌اند.

۰۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۴

زمین های خالی درون بافت شهری تعیین تکلیف شوند

اکبری با اشاره به زمین‌های رها شده در سطح شهرها گفت: چندین بار شوراها برای زمین‌های رها شده در سطح شهرها عوارض وضع کرده اند که این مصوبه از سوی دیوان عدالت اداری رد شده است.

۱۴:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شورای عالی استان‌ها درگذشت خبرنگاران محیط زیستی را تسلیت گفت

حسن رضایی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شورای عالی استان‌ها در پیامی جان باختن دو تن از خبرنگاران حوزه محیط زیست در حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری را تسلیت گفت.

۰۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳