وزیر کشور؛ مهمان ویژه سومین اجلاس شورای عالی استان‌ها

سخنگوی شورای عالی استان‌ها با اشاره به برگزاری جلسه امروز هیات رئیسه این شورا، گفت: سردار احمد وحیدی، وزیر کشور، مهمان ویژه سومین اجلاس شورای عالی استان‌ها خواهد بود.

آموزش به شوراهای اسلامی ضروری است

بهارلویی با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی بعضاً طریقه قانونی مطالبه گری را نمی دانند افزود: متاسفانه مسئولین امر هم آموزش لازم را به اینان منتقل نمی نمایند چرا که می خواهند مطالبه گری از سوی شوراهای اسلامی نباشد.

۱۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۲/۰۱

زمین چمن ورزشی شهر سامان احیا شد

رئیس شورای اسلامی شهر سامان از احیای زمین چمن ورزشی این شهر خبر داد و گفت: استفاده از ظرفیت خیرین در احداث پروژه‌های درمانی و آموزشی نیز در دستور کار است.

۱۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۴

میزان دقیق خسارات سرمازدگی به محصولات کشاورزان محاسبه شود

عضو شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به مصوبه امور آب در خصوص دریافت سالیانه هزینه حقابه از کشاورزان، گفت: سرمازدگی محصولات کشاورزان در این دریافت محاسبه نشده است که نیاز است میزان دقیق خسارات و هزینه حقابه کشاورزان محاسبه شود.

۱۴:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۳

شهرستان لردگان نیازمند حمایت ویژه مسئولان است

نماینده شهرستان لردگان در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه این شهرستان از داشتن بسیاری از امکانات محروم است و نیاز به حمایت ویژه مسئولان دارد، گفت: در این شهرستان مردم ساکن در بخش‌های رودشت و سردشت بیش از همه با محرومیت دست و پنجه نرم می‌کنند.

۱۴:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۳

مردم‌محوری در رأس امور قرار گیرد

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری گفت: مردم‌محوری و مشارکت دادن آنها در تمام امور جامعه بسیار حائز اهمیت است و باید مورد توجه قرار گیرد.

۱۴:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۳