3 تن از مدیران وقت محیط زیست در سانحه اتوبوس خبرنگاران مقصر شناخته شدند

وکیل خبرنگاران سانحه اتوبوس در ارومیه گفت: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، رئیس شهرستان و دبیر ستاداحیای استان و منطقه ارومیه علاوه بر راننده مقصران واژگونی اتوبوس خبرنگاران شناخته شدند.

استقرار ویژه «پلیس» در اطراف مدارس/ ارتقای امنیت و پاکسازی محدوده از معتادان و مزاحمان در دستورکار

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از اجرای طرح ویژه پلیس در بازگشایی مدارس و استقرار واحدهای گشتی ۱۱۰ و ضربتی در راستای برقراری و ارتقاء امنیت، پاکسازی اطراف مدارس از وجود معتادان و مزاحمین نوامیس خبر داد.

۱۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱

کتب‌ درسی به دست بیش از ۱۵میلیون دانش‌آموز رسید/ امکان سفارش تک‌جلدی و ثبت‌نام جاماندگان

با گذشت نزدیک به دو ماه از آغاز سال تحصیلی، دانش آموزانی اعلام کرده بودند که هنوز کتاب درسی به دستشان نرسیده؛ معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش‌و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش‌وپرورش درباره چرایی این موضوع توضیحاتی ارائه داده است.

۱۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶

فیاضی به‌ خوبی با مسائل و چالش‌های آموزش و پرورش آشناست

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به‌ خوبی با مسائل و چالش‌های آموزش و پرورش آشناست، گفت: ان‌شاءالله این وضعیت بلاتکلیفی که در آموزش و پرورش هست زودتر به پایان برسد.

۱۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۳

رفع کمبود 120 هزار معلم فقط با ساماندهی قراردادی‌ها امکان پذیر است/ برگزاری آزمون جذب داخلی در آموزش و پرورش

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت:‌ طرحی در این کمیسیون در حال بررسی است که اگر به نتیجه نهایی برسد خانواده آموزش و پرورش اعم از غیر انتفاعی‌ها، نهضتی‌ها، خرید خدمتی‌ها،‌ قبل و بعد از سال 1391 ساماندهی شده و با برگزاری یک آزمون داخلی در وزارت آموزش و پرورش برای همیشه تکلیف آنها مشخص خواهد شد.

۱۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۲

تصمیم‌گیری برای منع تردد شبانه/ ۱۰۰ درصد کادر اداری و اولیای مدارس واکسن تزریق کرده‌اند

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره بازگشایی مدارس، گفت: مدارس متوسطه دوم از ۱۵ آبان و متوسطه اول و ابتدایی از اول آذر بازگشایی می‌شوند. البته درباره مدارس ابتدایی باید بنا بر نظر و اعلام آمادگی آموزش و پرورش باشد.

۱۱:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۰