چرا دارو‌های کرونایی وارد بازار سیاه می‌شوند؟

کمبود برخی داروها در طول سال‌های اخیر خبر ساز شده و نگرانی‌های بسیاری را برای مردم ایجاد کرده است که تاکنون دلایل گوناگونی برای این کمبود در بازار مطرح بوده و هست.

93 درصد تهرانی‌ها دُز اول واکسن کرونا را دریافت کردند/ واکسیناسیون نوجوانان با واکسن سینوفارم

معاون وزیر بهداشت گفت: سازمان غذا و دارو در حال بررسی مدارک برکت است تا مجوز تزریق آن را برای نوجوانان تایید شود. واکسن پاستور هم در صدد دریافت مجوز است. در حال حاضر فقط واکسن سینوفارم برای نوجوانان تزریق می‌شود.

۱۳:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵

تزریق دُزسوم واکسن کرونا برای همه گروه‌های سنی/کدام واکسن را برای «دُز یادآور» بزنیم؟

رئیس اداره بیماری‌های قابل پیشگیری با واکسن وزارت بهداشت از آغاز واکسیناسیون دز سوم کادر درمانی کشور خبر داد و گفت:‌تزریق دز سوم یا یادآور به ترتیب همه گروه های سنی جامعه را در برمی‌گیرد.

۱۲:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵

برگزاری چهارمین دوره اعطای جایزه جهانی علم و فناوری مصطفی (ص) / تبادل علمی سبب پیشرفت کشورهای جهان می‌شود

دکتر جمالیان با بیان اینکه تبادلات علمی سبب پیشرفت کشورهای جهان می‌شود از برگزاری چهارمین دوره اعطای جایزه جهانی علم و فناوری مصطفی (ص) در سه شنبه آتی خبر داد.

۱۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۴

آیا داروی جدید استرازنکا مشابه واکسن آن عمل می‌کند؟

خراسان رضوی داروساز بریتانیایی اعلام کرد که داروی تجربی کووید-۱۹ استرازنکا به کاهش خطر ابتلا به بیماری شدید و مرگ‌ومیر کمک خواهد کرد و تلاش‌های خود را برای تولید داروهایی فراتر از واکسن افزایش داده است.

۱۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۱

۶ میلیون دُز واکسن کرونا وارد کشور شد

بیست‌وچهارمین محموله واکسن کرونا تهیه‌شده از سوی جمعیت هلال‌احمر حاوی ۶ میلیون دُز واکسن، روز یکشنبه هجدهم مهرماه در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.

۰۹:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۸